İçinizden Bir Ses “Bu iş olmadı” Diyorsa, O İş Olmamış Demektir. / Jonathan Louie

Hemen Ara : 0(552) 271 31 11

WhatsApp

Instagram

Facebook

Miralay Reklam

Miralay Reklam Ajansı, 1997 yılından kurulduğu günden bu güne kadar, Gazete Seri İlanları, Dijital Baskı, Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı, Açık Hava Reklamları, Web Tasarım ve Sosyal medya olmak üzere bir çok hizmet sektöründe tüm Türkiye'de 50.000+ firmaya hizmet ve destek vermeye devam etmektedir. Miralay Reklam, hiçbir zaman İşletmenizin ya da bütçenizin büyüklüğüne bakılmaksızın, tüm müşterilerine aynı şekilde davranır. Bugün bizi etki üreten yaratıcı pazarlama ajanslarından biri yapan çok güçlü müşteri odaklı bir yaklaşım misyonuna olmasıdır.

 

Ekibimiz, alanında uzman ve onlarca yıl tecrübeye sahip tasarım, yazılım ve pazarlama ekibi ile dijital pazarlama işine tutkuyla bağlıdır. Özellikle yaratıcı çözümler üretme konusunda uzman bir kadroya sahiptir. Çevrimiçi pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak dürüst bir ajans arıyorsanız, bugün ücretsiz bir danışmanlık için bizi arayabilirsiniz.

 

Miralay Reklam, Türkiye'nin en değerli markaları için çalışan; tecrübesini ve bilgi birikimini doğru yöneterek hazırladığı projeleri, tutkuyla ve emekle gerçekleştiren, internet dünyasının nabzını tutan, dijital işlerin sınırlarını zorlayan, yürüdüğü yolda en çok müşteri dostluğunu kazanmayı hedefleyen ve bu süreç içerisinde prensiplerinden asla taviz vermeyen kreatif bir reklam ajansıdır.

 

Miralay Reklam, ele aldığı tüm projelere baslarken, ilk önce markanın doğru konumlandırılmasına odaklanır. Hedeflerine, hedef kitlesine ve günümüz şartlarına göre projelendirilmiş marka, başarı yolunda atılan ilk adımdır. Markaları hedef kitlelerine ulaştırabilme sanatıyla stratejiler ve doğru zamanda doğru uygulanan fikirlerler markaları yeni reklamcılık anlayışı ile tanıştırır.

 

Beraber çalıştığı firmalara tam 21 yıl çağdaş reklamcılık anlayışı ile hizmet sunan Miralay Reklam, tecrübesi ve bilgi birikimi ile hareket ederek markalara bilinirlik ve dijital dünyaya yenilikler katmaya devam edecektir.

 

Saygılarımızla, Ramazan ŞİMŞEK

Miralay Reklam / Yönetim Kurulu Başkanı

miralay reklam footer logo

Miralay Reklam 20 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe ile 1997 yılından bu güne 50.000 + firmaya hizmet profesyonel Reklam Ajansı hizmeti sunmaya devam etmektedir.