İçinizden Bir Ses “Bu iş olmadı” Diyorsa, O İş Olmamış Demektir. / Jonathan Louie

Hemen Ara : 0(552) 271 31 11

WhatsApp

Instagram

Facebook

sincan katalog tasarımı

KATALOG TASARIM

Katalog tasarımı, basılı iletişim stratejileri içerisinde en çok kullanılan araçlardan biri olduğu için markayı doğru anlatacak şekilde gerçekleştirilmelidir. Kataloglar, kurumsal katalog (Firma tanıtım kataloğu da denmektedir) ve ürün tanıtım kataloğu olmak üzere ikiye ayrılırlar. Kurumsal kataloglarda firmaların kurumsal bilgilerine yer verilerek ne iş yaptıkları, neler yaptıkları vb. konular anlatılır. Ürün tanıtım kataloğunda ise firmanın ürünleri ve hizmetleri tanıtılır.

 

Katalog tasarımı hayata geçirilirken öncelikle kapak tasarımının etkili olmasına dikkat edilmesi gerekir. Hedef kitle üzerinde oluşturulan ilk izlenim kritik bir konu olduğu için katalog kapak tasarımının, marka ruhuna, sektöre ve iletişim çağına uygun olması gerekir. Ayrıca iç sayfalarla bütünlük yakalamalı ve okurun gözünü yormamalıdır.

 

Miralay Reklam Ajansı’nın, yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle hayata geçirdiği katalog tasarımları hedef kitle üzerinde maksimum etkileşim yakalanmasını sağlar. Miralay Reklam Ajansı’nın bünyesindeki metin yazarları, kataloğunuz için çağdaş, yenilikçi ve hedef kitlenize uygun metin yazımı gerçekleştirerek kataloğunuzun metinsel içeriğini oluşturur. Kreatif direktörlerin, art direktörlerin ve grafikerlerin birbiriyle entegre bir şekilde gerçekleştirdikleri tasarım çalışmaları sonucunda modern bir katalog hazırlanır ve tarafınıza sunulur.

 

Miralay Reklam Ajansı tarafından hazırlanan katalog tasarımları, firmanıza artı değer katar ve daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayarak müşteri sayınızın artmasında etkin rol oynar. Siz de firmanız için efektif bir katalog tasarımına sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

katalog tasarımı, creative catalog design, ankara katalog tasarımı

miralay reklam footer logo

Miralay Reklam 20 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe ile 1997 yılından bu güne 50.000 + firmaya hizmet profesyonel Reklam Ajansı hizmeti sunmaya devam etmektedir.

sincan katalog tasarımı
sincan katalog tasarımı