İçinizden Bir Ses “Bu iş olmadı” Diyorsa, O İş Olmamış Demektir. / Jonathan Louie

Hemen Ara : 0(552) 271 31 11

WhatsApp

Instagram

Facebook

sincan kapak dosya tasarımı

KAPAK DOSYA TASARIMI

Sunum ( Kapak ) dosyası; yazışmalar, teklifler ya da reklamlar gibi dokümanların içerisine konulduğu dosyalara verilen genel isimdir. Birçok çeşidi olan bu dosyalar ağırlıklı olarak kartondan imal edilseler de mukavva, kuşe veya plastik materyalden de tasarımı ve üretimi yapılmaktadır. İstenildiğinde yapımında derininde kullanıldığı deri sunum dosyası firmalara farklı bir şıklık ve zenginlik katmaktadır.

 

Görsel ve estetik açıdan profesyonellik yanı sıra kurumsallığı da ortaya çıkartan sunum dosyalarını firmalar kadar bireyler de sıklıkla kullanırlar. Sunum dosyası hazırlama ve tasarım süreci hem firmalar hem de ajanslar açısından dikkatle planlanmalıdır. Görsel çekiciliği yanında kalitesi ile de göz dolduran sunum dosya ihtiyaçlarınız için miralay reklam ajansımızı arayabilirsiniz.

 

Sunum dosyaları genellikle ortadan katlanmış, iki yapraklı şekilde tasarımı yapılmaktadır. Ancak ihtiyaçlar doğrultusunda iç taraflarına cep eklenerek farklı şekillerde cepli sunum dosyası da yapılmaktadır.

sunum dosyası, ankara sunum dosyası, sincan sunum dosyası

miralay reklam footer logo

Miralay Reklam 20 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe ile 1997 yılından bu güne 50.000 + firmaya hizmet profesyonel Reklam Ajansı hizmeti sunmaya devam etmektedir.

sincan kapak dosya tasarımı
sincan kapak dosya tasarımı